Onlangs hebben we samen teruggeblikt op het afgelopen seizoen en wat een mooi seizoen was het! We hebben tal van leuke activiteiten mogen organiseren voor jong en oud, zowel voor onze leden als voor mensen buiten de club. Zo houden we onze vereniging levendig.

Ook hebben we onder voorbehoud de planning voor het nieuwe seizoen in elkaar gezet. We delen deze graag met jullie, zodat de data alvast in de agenda’s kunnen worden gezet.


Daarnaast hebben we dit seizoen nog het Beach Toernooi voor de jeugd op de planning staan van 26 tot 28 juni. We kunnen nog wat hulp gebruiken, dus als je zin hebt om een team te coachen of een wedstrijd te fluiten, horen we het graag!

Mochten er nog leuke ideeën zijn voor activiteiten, we horen het graag!

Met sportieve groet,

De Activiteitencommissie van HV Fortissimo
Luc, Bart, Patty, Liesanne, Denise, Suzanne en Sophie
#

Comments are closed

HV Fortissimo Livestream
Speculaaspakket HV Fortissimo
Clublijn HV Fortissimo
Sponsoren HV Fortissimo
Sponsorkliks
Activiteiten 2023/2024