Met groot verdriet hebben wij vernomen dat Ton Doeser gisteren is overleden, drie dagen na zijn 65e verjaardag.

Ton was jarenlang een vertrouwd gezicht bij Handbalvereniging Fortissimo. Tijdens de Dames 1 wedstrijden verzorgde hij de muziek – het nummer ‘Een bosje rode rozen’ zal iedereen bijblijven. Ook bracht Ton langere tijd op handbalkamp en tijdens Superteam zijn passie voor muziek tot leven. Hij regelde dit het liefst allemaal zelf en met veel toewijding. 

Naast Fortissimo voelde Ton zich ook thuis bij SVF, SVL en zijn geliefde visvijver, waar hij vaak te vinden was. Daarnaast heeft hij lange tijd met veel inzet bij de BIGA gewerkt, wat zijn betrokkenheid en harde werk voor de gemeenschap verder onderstreept.

Ton was het stille hart van onze vereniging: altijd aanwezig, betrokken en oprecht. Zijn enthousiasme en inzet maakten hem onvervangbaar binnen de club en daarbuiten.

Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte. Laten we Ton herinneren zoals hij het zelf het liefste had: met muziek, een drankje en samen zijn.

We gaan je missen Ton.

Bestuur HV Fortissimo 

#

Comments are closed

HV Fortissimo Livestream
Clublijn HV Fortissimo
Sponsoren HV Fortissimo
Sponsorkliks
Merchandise Hint-Tex